Ta strona wykorzystuje pliki cookies . Więcej informacji
team
mail
Organizator
Olga
Then
Grafik ŁAŁ oraz studentka wzornictwa na katowickim ASP. Zainteresowania zmienia co weekend, ale w wolnym czasie lubi oglądać brzydkie mieszkania na OLX.
mail
Organizator
Bartłomiej
Żywczak
Szeregowy nauczyciel V LO w Bielsku-Białej. Wyznaje zasadę: "Nie ma rzeczy niemożliwych, są trudne i nieopłacalne". #MVLOGA #25E5VLOBB (#2^5VLOBB)
mail
Organizator
Anna
Pyrda
Zwykła miłośniczka kociaków. Na ŁAŁ jestem odpowiedzialna za Social Media, a w wolnym czasie tańczę w Teatrze Tańca Pasja.
mail
Organizator
Rafał
Kaźmierczyk
Moje motto: Nie ważne co robisz, ważne, czy robisz to z Pasją .... Opiekun Teatru Tańca Pasja i zwyczajny chemik
mail
Organizator
Martyna
Cieślińska
mail
Organizator
Kajetan
Woźnikowski
Student politologii, amator górskich szlaków. Pomysłodawca ŁAŁ. Lubi pokemony, nienawidzi bananów
mail
Wykładowca
Ryszard
Giemza
mail
Wykładowca
Oliwia
Otręba
Absolwentka wzornictwa na ASP w Katowicach. Zajmuje się projektowaniem protez i systemów informacji wizualnej. Niektóre weekendy spędza wędrując po górach, a inne oglądając wyścigi Formuły 1.
mail
Wykładowca
Natalia
Trembla
Od ponad 15 lat związana z pracą z ciałem jako instruktor sportu i tańca współczesnego, a obecnie również nauczyciel vinyasa yoga (międzynarodowy certyfikat RYT 200 Yoga Alliance ) oraz nauczyciel stylu Ashtanga Yoga. Bycie nauczycielem jogi to spełnienie moich marzeń, wynik wielu lat spędzonych na macie, zdobywania wiedzy i warsztatu. Pasji do świadomej i bezpiecznej pracy z ciałem, którą teraz pragnę dzielić się z innymi. Jednak joga to nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale również zwrócenie się do swojego wnętrza. To oddech i siła. Harmonia i poczucie niezachwianej równowagi. Stabilność i możliwość ciągłego rozwoju. Jedność z tym co wokół i tym co wewnątrz nas. Głęboko wierzę w to, że regularna praktyka na macie ma niezwykle pozytywny wpływ na całe nasze codzienne życie.
mail
Wykładowca
Joanna
Rudyk
Joanna Rudyk - na co dzień UX Designer w firmie programistycznej Pitney Bowes. Po godzinach jednak prostuje swój kręgosłup podczas zajęć tańca towarzyskiego. Moją pasją jest tworzenie nowych choreografii i dzielenie się nimi z innymi :)
mail
Wykładowca
Jakub
Goryl
Jestem studentem Mikro- i Nanotechnologii w Biofizyce na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH i członkiem Studenckiego Koła Naukowego Fizyków BOZON. Od niedawna prowadzę lekcje fizyki w szkole podstawowej, a w wolnym czasie gram na gitarze i tańczę z ogniem.
mail
Wykładowca
Julia
Polaczek
Julka Polaczek, uczennica 4 klasy w VLO BB. Kocham kino, koty, książki. W przyszłości chcę opowiadać historię, obserwować i zbliżać się do ludzi. Reżyseria i aktorstwo to moje przyszłościowe perspektywy
mail
Wykładowca
Mateusz
Barczyk
Mateusz P. Barczyk – improwizator, aktor, pedagog teatralny. Warsztat aktorski zdobywał w Szkole Aktorskiej Machulskich. Absolwent pedagogiki teatru na Uniwersytecie Warszawskim. Gra w Teatrze Off-Road. Działa aktywnie na polskiej scenie improwizacji. Współtworzył grupy robIM PROjekt, Kran Rasputin i The Storytellers. Obecnie działa w duecie Lipny Barszcz, prowadząc warsztaty z aktorstwa i improwizacji.
mail
Ambasador
Mikołaj
Wandzel