Ta strona wykorzystuje pliki cookies . Więcej informacji

Atrakcje #Niedziela

slide

Jak działa ŁAŁ?Pasjonaci przygotowali dla Was niesamowite atrakcje. Chcą się z Wami podzielić swoimi zaintresowaniami w formie wykładów, pokazów czy warsztatów. To nie będą zajęcia nudne czy kojarzące się ze szkołą. Nie musicie się wcześniej zapisywać, bez zobowiązań wejść i spróbować nowych rzeczy, a jeśli się Wam nie spodoba, to w dowolnym momencie wyjść i iść gdzie indziej. Najważniejszy jest Wasz komfort i dobra zabawa! A przy okazji, kto wie, może odnajdziecie nową pasję?Wszystko oczywiście za darmo.Poniżej przedstawiamy plan atrakcji na trzeci dzień (niedziela, 18.09.22). Godz. 10:00Papier marmurkowy – zrób to sam, 2h*Podczas warsztatów każdy uczestnik wykona marmurkowy papier przy użyciu wody i farb olejnych. 

Jest to propozycja kreatywnej formy spędzania czasu podczas której będziemy świetnie się bawić!

Marmurkowanie papieru to metoda malowania, dzięki której można bardzo szybko i prosto stworzyć małe dzieła sztuki :) Po wysuszeniu zafarbowane kartki mogą posłużyć jako notesy czy bazy do innych kreatywnych prac takich jak np. kartki okolicznościowe. Ale też wystarczy oprawić papier w ramkę i efekt ŁAŁ gwarantowany! 

Uczestnicy mogą przynieść własny papier, który chcą zafarbować.* Czas trwania to 2h, ale w tym czasie można podejść i wykonać własną pracę, co trwa zdecydowanie krócej!Prowadząca: Oliwia OtrębaTurniej PvP Warrior, 2hMarzył*ś o zostaniu wielkim wojownikiem? Zawsze chciał*ś walczyć mieczem? Teraz masz okazję spróbować i zmierzyć się w turnieju!

Wszystko bronią bezpieczną, która nikogo nie zrani!Godz. 12:00Naucz się programowania w 2 godziny! ABEL IT, 2hProgramujemy w Pythonie - błyskawiczny kurs dla każdego. Własne komputery mile widziane, ale nie konieczne.Product Design gdzie zaczyna się życie aplikacji i produktów webowych, 1h, sala 12Na podstawie doświadczeni chętnie opowiem, pokaże jak wyglada proces projektanta Aplikacji, oraz produktów webowych, co składa się na ich sukces oraz czy jest to zajęcie dla ciebie? Opowiem również o kilku ciekawych historiach z projektowania dla Binance, InPost czy PKO. ZapraszamProwadzący: Arek KaczyńskiŚredniowieczna wioska, 4hDo średniowiecznej wioski zaprasza Bielska Drużyna Najemna Svantevid.Turniej w tenisa stołowego, 3hLubicie grać w ping-ponga, ale rzadko macie ku temu okazje? Możecie sobie po prostu pograć albo spróbować swoich sił w amatorskim turnieju! Zapraszamy!

autor

Kajetan Woźnikowski

Student politologii, amator górskich szlaków. Pomysłodawca ŁAŁ. Lubi pokemony, nienawidzi bananów

13 września 2022
left
Poprzedni
wpis
ŁAŁ - na czym polega?
Atrakcje taneczne w ZSO im. AK
Następny
wpis
right