Ta strona wykorzystuje pliki cookies . Więcej informacji
dołącz do nas jako
ambasador
Najpierw podaj parę informacji o sobie, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować :)
Jako ambasador ŁAŁ stajesz się członkiem ŁAŁ team! Jeśli chcesz pojawić się wśród nas w zakładce ŁAŁ team dodaj swoje zdjęcie (klikając na nie) i napisz parę słów o sobie!
dodaj swoje zdjęcie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym przez Stowarzyszenie V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej, w celu zorganizowania i realizacji projektu „ŁAŁ– odkryj pasję”, w dniach 21-23.09.2018 r.
Stosownie do postanowień art. 81 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1191.) zezwalam na publikację mojego wizerunku przez Stowarzyszenie V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej, dalej jako Stowarzyszenie, w celach promocyjnych, związanych z prowadzoną przez Stowarzyszenie działalnością statutową.Moja zgoda na rozpowszechnianie wizerunku obejmuje udostępnianie na stronie internetowej V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej, Stowarzyszenia i projektu „Łał – odkryj pasję” oraz zamieszczanie w materiałach promocyjnych i informacyjnych (w materiałach audiowizualnych, broszurach, gazetkach szkolnych oraz publikację w Internecie, a także innych środkach masowego przekazu)
Link do regulaminu Regulamin
* pole wymagane